Sortiment

  

  RIWALL PRO RALM 3740I

  RALM 3740i

  Akumulátorová travní sekačka 40 V. 

  RIWALL PRO RALM 3740I

  Riwall

  3 699 Kč s DPH

  Koupit

  3 057 Kč bez DPH

  Akumulátorová travní sekačka 40 V. Moderní výkonný a bezúdržbový motor PowerMax, nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.), šasi a výhozový tunel optimalizován pro výborný sběr trávy, komfortní centrální nastavení výšky, ergonomická protiskluzová rukojeť s indikací stavu baterie v zorném poli, snadné sklopení řídítek pro úsporu místa při skladování nebo převozu, objemný celoplastový koš s indikací naplnění, madlo pro pohodlné přenášení, šasi z odolného polymeru, bezpečnostní klíček proti nechtěnému spuštění stroje, možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall, 2 roky plná záruka na baterii - v případě problému bude automaticky vyměněna za novou, stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV, baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky. 

   

  PowerMax technology: Nejnovější bezuhlíková technologie motorů přináší sílu, která byla dříve vyhrazena pouze benzínovým stojům. Oproti nim ale přináší řadu výhod – snadné startování, žádná údržba, žádné náklady na spotřební materiál (benzín, olej, filtry svíčky, apod.), tichý chod a nulové emise.

  Princip: stator je umístěný na vnější straně motoru a rotor opatřený permanentními magnety se otáčí uvnitř. Díky tomu nejsou cívky tolik namáhány, odpadá brzdný efekt uhlíků a stejně tak nadměrná produkce tepla, ionizujících jisker i nebezpečí selhání konstrukce. Navíc je výrazně snadnější cívky motoru chladit, jejich umístění umožňuje celý motor zapouzdřit, teplo odvádět z jeho povrchu a vyhnout se zanášení celé sestavy včetně ložisek. Celá konstrukce je jednodušší a lehčí než klasický uhlíkový elektromotor.

  Elektronická kontrola: síla, která otáčí hřídelí je kontrolována elektronicky. Díky tomu motor odebírá pouze tolik energie, kolik při daném zatížení potřebuje a navíc udržuje konstantní točivý moment. Máte tak stejně síly při malých i vysokých otáčkách a výdrž baterie se výrazně prodlužuje.

  Vyšší účinnost motoru: vyšší otáčky motoru PowerMax, méně pohyblivých součástí, absence tření způsobená uhlíky a výrazně nižší zahřívání mají za následek navýšení výkonu oproti klasickým elektromotorům o 30 až 55%. Máte tak sílu, na kterou jste byli zvyklí jen u nejsilnějších elektrických nebo benzínových strojů.

  Více komfortu: díky nové technologii bez uhlíků jsou motory PowerMax tišší než klasické elektromotory a mají až o 70% méně škodlivých vibrací. Práce se tak stává velmi pohodlná a příjemná.

  Delší životnost: motory PowerMax jsou prakticky bezúdržbové a díky moderní bezuhlíkové koncepci a možnostem zapouzdření jsou velmi odolné jak proti rázům, které při práci se zahradní technikou běžně nastávají, tak proti vniknutí prachu apod. Jejich životnost je tak téměř dvojnásobná v porovnání s klasickými uhlíkovými motory.

   

  PARAMETRY

  Záběr (cm)37
  Typ akumulátorulithium-iontový 40 V
  Objem koše (l)40
  Průměr kol (mm)150/180
  Typ motoruaku 40 V, bezuhlíkový, PowerMax
  Nastavení výšky sečenícentral, 5 pozic
  Výška sečení (mm)25-75
  Výdrž na jedno nabití25/50/70 min (dle baterie)
  PojezdNe
  PodvozekPP
  Plně složitelná ergon. řidítkaAno
  Hmotnost (Kg):15.50
  Rozměry balení (cm):76.5 x 49 x 43
    

    Košík  

    Žádné zboží

    Poštovné 0 Kč
    Celkem 0 Kč

    K pokladně